Logo

Mineral plus

Logo

Systémy BIM

Systém provětrané fasády Diagonal 2H je vybaven BIM řešením vyvinutým především za účelem přípravy stavby a zpracování realizačních podkladů. Řešení obsahuje kompletní provedení konstrukce a homogenních materiálů tak, aby bylo možné nejen generovat kusovníky fasády, ale také připravit podklady pro montáž fasády, případně vizualizovat vzhled budoucí fasády.

BIM řešení je připraveno pro software Autodesk REVIT od verze 2019 dále. Nyní je používání přímo společností Knauf Insulation pro přípravu vlastních realizací, ale tyto nástroje jsou k dispozici i pro případné zájemce o navrhování provětrané fasády Diagonal 2H z řad projektantů nebo přípravářů. Po stručném proškolení a s pomocí zpracovaného návodu není obtížné tyto fasády následně konstruovat. 

BIM řešení Diagonal 2H je komplexní nástroj umožňující zpracovat výrobní a realizační podklady pro montáž fasády. Vznikne 3D model který lze dále používat pro další účely stavby nebo budoucí využívání budovy (rekonstrukce, opravy atd.).

Variabilní jsou všechny statické i tepelně izolační prvky, takže lze konstruovat fasádu s libovolnou izolační schopností nebo fasádu v jakékoliv lokalitě ČR. Součástí řešení však není vnější obklad provětrané fasády, který může být zhotoven z nepřeberného množství

V případě zájmu o používání BIM nástroje Diagonal 2H prosím kontaktujte

Štěpán Lášek
Aplikační manažer
T: +420 702 238 049
E: stepan.lasek@knaufinsulation.com

Mineral plus

Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5

+420 234 714 011

order.cz@knaufinsulation.comNewsletter

Mineral plus v sociálních sítích

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornění
Zavřít